Mida MEEMI?!

25,00 

Mäng sisaldab:

  • 25 pilti – ärge muretsege, need pole meist
  • 150 vürtsikat lauset
  • Reeglikaart
  • Mängukarp

Laost otsas

Kuidas mängida??

BOONUSREEGLID:

Kui keegi valib mängimiseks vaba loomingu kaardi, siis saab ta võimaluse välja mõelda ise ühe vaimuka lause, mis pildiga haakub.

Kui kõik su tekstikaardid on kasutud, võid sa alati vahetada ühe oma teenitud pildikaardi uhiuue 7 kaardi vastu.

Alati võib lisada ka enda tehtud pilte – eriti äge on ju visata nalja inimeste üle, keda sa päriselt tunned

 

PÕHILISED REEGLID:

Otsi 2 või enam sõpra ja istu laua taha. Kui sul pole 2 või enamat sõpra, proovi liituda AA(anonüümsete alkohoolikute) klubiga. See on hea viis tutvuda lähedal asuvate inimestega.

Et alustada mängu, võtab iga mängija 7 tekstikaarti. Tekstikaardid on kaardid, mille peal on tekst. Sellepärast nende kohta öeldaksegi tekstikaardid.

Inimene, kes on mängijate seast kõige lühem, saab tavaliselt alustada kohtunikuna (sest ta on elus juba niigi kannatanud).

Kui kohtunik on selgunud, siis võtab ta pildikaartide pakist pealmise kaardi ning näitab seda kõigile ja paneb selle graatsiliselt lauale. Kõik teised võtavad hetke otsustamiseks, et valida oma tekstikaartide hulgast antud pildikaardiga kõige paremini sobiv kaart. Seejärel ulatab iga mängija valitud tekstikaardi kohtunikule (tekst allpool).

Lõpuks, kui kohtunik on kogunud kõikide mängijate tekstikaardid, segab ta need ära ja loeb ükshaaval valjult ette. Tehke kindlaks, et pildikaart on lugemise ajal nähtav tervele grupile. Sellisel viisil saavad kõik mängijad naljast osa.

Seejärel valib kohtunik kõige naljakama tekstikaardi ja mängija, kes on selle kaardi omanik, võidab selle vooru. Võitja saab 1 punkti ja saab pildikaardi endale jätta.

Sellega on mänguvoor lõppenud ja kõik võtavad endale tekstikaartide pakist uue kaardi juurde ning kohtunikust vasakul asuvast mängijast saab uus kohtunik.

Mängige kuni pildikaardid otsa saavad või on aeg uuteks seiklusteks, mille järel lõpetage mäng ning jagage oma ägedat kogemust ka muu rahvaga.