Tasuta tarne Eesti piires!!

Parimad mälestused sünnivad koos, naerdes!

PELA tiimi liikmetena armastame lauamänge. Korraldame tihti lauamänguõhtuid, kus meie lemmikuteks on näiteks Dixit, Catan, Sabotöör ja Cards Against Humanity.

Kuna aega on vähe, eriti seda, mida oma lähedaste ja sõpradega veedame, loeb iga hetk. Meie tahame tuua sinu ja su sõprade ellu palju rõõmu ja häid tundeid – hetki mida mäletada.

Meie lauamängu on testinud sadu tunde väga erinevate inimeste poot. Kõik laused ja pildid on valitud spetsiaalselt selleks, et eestlastel tekiks nii äratundmismomente kui ka jalust rabavaid hetki.

Garanteerime, et “Mida MEEMI?!” suudab naerma ajada ka kõige tõrksamad pahurdajad ning mängu lõpuks on kõigil kõhulihased kenasti valusad 🙂

Õpilasfirma PELA → PELA Entertainment OÜ

2022/23 õppeaastal osalesime JA Eesti õpilasfirmade programmis. Selle käigus arendasime Teile teada tuntud Meemimängu “Mida MEEMI?!”. Oma tubli tööga saavutasime “Parima Õpilasfirma Võistlus 2023” pea 500 õpilasfirma seast 3. koha. Kõik tänu teie toele, aitäh!

2023. aasta suvest tegutseme edasi PELA Entertainment OÜ nime all (PELA OÜ oli äriregistris juba võetud 🙂 ). “Mida MEEMI?!”  on väliselt ja pisut ka sisult muutunud, kuid nalja saab mänguga endiselt sama palju. Nüüd võib meie mängu leida ka hästi varustatud raamatupoodide lettidelt.

Disaini areng

Töö käib

FUN FACT:

Meie logo koosneb meie firma nime neljast tähest P E L A →

PELA logo