Tasuta tarne Eesti piires!!

Tegevjuht

põhivend

Alexandra Elo

Meie tegevjuht Alexandra on kursis absoluutselt kõigega. Ta hoolitseb, et PELA igapäevaselt toimiks ning annab tiimile hoogu juurde. Alexandra on meie imeilusate mängude disainer ning tagatipuks ka raamatupidaja. Täielik SUPERNAINE!

Tegevjuht

põhivend

Arendusjuht

tulevikuvend

Tristan Hoffmann

Varasemalt meie mentor, nüüd CVO (Cheif Vision Officer). Tema eestvedamisel jõuab varsti teieni uus mäng. Samuti tegeleb Tristan kõigi suurtemate tellimuste ja äriklientidega. Tristan näeb igas olukorras suurt pilti ja on väga veenev müügimees. Samuti vastutab ta tootmise eest.

Müügijuht

kasutu vend

Ants Erik Nõmper

Ants Erik on meie müügijuht, kes tegeleb veebipoe uuendamise ja hooldamisega. Samuti vastutab Ants firma juriidilise tagala ja jaemüügi eest. Ants, oma töökuse ja järjepidevusega, on meie võistkonna selgroog, kelleta variseksime LIHTSALT kokku. Lisaks naerab Ants lahedalt ja talle meeldib meeletus koguses süüa!

Müügijuht

kasutu vend

Turundusjuht

Sotsiaalne "vend"

Maribel Arge

Meie tiimi uusim liige ja turundusjuht. Maribel saab hakkama kogu meie sotsiaalmeedia haldamisega. Tema supervõimeks on oskus küsida küsimusi, mis annavad tiimina kogu teemale uue ja vajaliku perspektiivi. Lisaks on just tema hellade kätega teele pandud teie kõigi pakid. 

Nõunik

Meemivend

Patrik Roostfeldt

Patrik, meie endine tegevjuht, on hetkel taandunud nõuniku positsioonile. Ta abistab meid mõnede projektidega. Samuti aitab Patrik oma vürstika huumorimeelega uut mängu Teieni tuua.

Nõunik

Meemivend