Tasuta tarne Eesti piires!!

Mida MEEMI?! VOL.2 – Sportlased ja muud loomad

25,00 

UUS, VÄRSKE JA VEELGI HUMOORIKAM MEEMIMÄNG!

Mäng sisaldab:
  • 25 värsket pilti
  • 150 uut lauset
  • Reeglikaart
  • Mängukarp

Kirjeldus

Kuidas mängida??

NIPID SUJUVAMAKS MÄNGUKS

Kui keegi valib mängimiseks *Vaba loomingu kaardi, siis saab ta võimaluse välja mõelda ühe vaimuka lause, mis pildiga haakub.

Kui sa tunned juba pikemat aega, et sinu tekstikaardid ei kõlba kuhugi, siis võid alati vahetada ühe oma teenitud pildikaardi uhiuue 7 tekstikaardi vastu.

Kuidas mängida??

KÕIK MÄNGUREEGLID VOL.1-GA SAMAD!

MÄNGU ETTEVALMISTUS

Võtke pakist välja pildikaardid ja asetage need pilt allpool ühte hunnikusse lauale. Seejärel jagage igale mängijale 7 tekstikaarti ning asetage järelejäänud pakk tagurpidi lauale pildikaartide kõrvale. Nüüd tehke selgeks, kes on teie seltskonnast kõige lühem – tema saab alustada kohtunikuna, sest ta on elus juba niigi kannatanud. Hea töö, olete mänguks valmis!

MÄNGU KÄIK

Mängu alustamiseks võtab kohtunik pildikaartide pakist pealmise kaardi ja asetab selle graatsiliselt lauale. Teised mängijad viskavad pilgu enda tekstikaartidele ja leiavad sealt antud pildil oleva emotsiooniga kõige paremini sobiva kaardi. Seejärel ulatab iga mängija valitud tekstikaardi kohtunikule (tekst allpool). Kui kohtunik on kogunud kokku kõikide mängijate tekstikaardid, siis segab ta need ära ning loeb kõva ja selge häälega kõik ükshaaval ette. Pildikaart võiks seejuures jääda kõigile nähtavaks, et kõik ikka naljast osa saaksid.

Kohtunik valib välja naljakaima tekstikaardi, mille omanik teenib 1 punkti ning saab pildikaardi endale jätta.

Palju õnne! Sellega on mänguvoor lõppenud. Kõik (v.a kohtunik) võtavad tekstikaartide pakist ühe kaardi juurde ja kohtunikust vasakul asuvast mängijast saab uus kohtunik. 

Mängige, kuni süda lustib või pildikaardid otsa saavad, mille järel minge venitage oma kõhulihaseid sellest raskest treeningust.

P.S! Võitjaks osutub mängija, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem pildikaarte..

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mida MEEMI?! VOL.2 – Sportlased ja muud loomad”

Your email address will not be published.

Kuidas mäng meeldis?